Carl Steinmann Kunststoffverarbeitung GmbH, dceřiná společnost HEYCO Remscheid, přebírá společnost C connect s.r.o.

Skupina HEYCO se rozrůstá akvizicí dodavatele:
Carl Steinmann Kunststoffverarbeitung GmbH, dceřiná společnost HEYCO, převzala se zpětnou platností od začátku roku 2023 českého dodavatele C connect s.r.o. Společnost Steinmann tak významně rozšiřuje vlastní výrobní sortiment a potřebné odborné znalosti. Zároveň se tím rozšiřuje portfolio zákazníků.

„ Společnost C connect s.r.o. a naše společnost Carl Steinmann GmbH úspěšně spolupracují již mnoho let. Bylo tedy zřejmé, že se budeme podílet na plánování nástupnictví po panu Vaňkovi, jednateli společnosti C connect s.r.o., který odchází do penze," vysvětluje výchozí situaci Markus Heynen. "To, že jsme s převzetím souhlasili, je jistě také zásluhou výborných vztahů mezi naším panem Stratemeyerem a panem Vaňkem."

Nico Stratemeyer je jednatelem společnosti Carl Steinmann GmbH a v této funkci bude rovněž zodpovědný za společnost Cconnect s.r.o. a její začlenění doskupiny.Mezioběma společnostmi vidí velkou součinnost, ale očekává také nové příležitosti pro Cconnect s.r.o. ve výrobní alianci se společností HEYCO.

Společnost C connect s.r.o. byla založena v roce 1995 panem Vaňkem a od té doby se postupně rozrostla ve středně velkou výrobní společnost se 45 zaměstnanci a výrobní plochou 1 500 m2. "Jsem rád, že mohu pokračovat v podnikání se zkušeným týmem na tomto velmi vhodném místě," dodal Nico Stratemeyer. Strojní zpracování plastů, pěn a fólií, stejně jako sítotisk a montáž menších komponentů patří mezi hlavní kompetence závodu, který se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy.

Vyrábějí se zde například termoizolační díly, těsnění, podložky, plastové díly a také ochranné, těsnicí a designové fólie. Inovační potenciál je spatřován mimo jiné ve výrobcích, které se týkají ochrany moderních akumulátorových systémů vozidel před nehodami.

Společnost Carl Steinmann Kunststoffverarbeitung GmbH byla pod vedením nejvyššího šéfa Ernsta Petera Heynena začleněna do skupiny HEYCO a integrována do centrály v Remscheidu v Birgdenu III. Úspěch této dceřiné společnosti v uplynulých desetiletích nyní umožnil přidat druhý výrobní závod.

Skupina HEYCO má nyní v České republice dva výrobní závody, čímž rozšiřuje své angažmá v sousední zemi.

Kromě původního podnikání v oblasti ručního nářadí je skupina HEYCO nyní významně známá jako dodavatel plastových a kovaných dílů pro automobilový průmysl. Kromě toho je zákazníky oceňována jako kompetentní partner pro vývoj modulů a systémů.
Skupina HEYCO je dynamicky se rozvíjející společnost, která má nyní 8 poboček v Německu, Evropě a USA. Více než 1100 zaměstnanců vyvíjí a vyrábí technicky a kvalitativně náročné komponenty.

Nahoru